КУРСИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ) ПОНАД ОБСЯГИ ВСТАНОВЛЕНІ НАВЧАЛЬНИМИ ПЛАНАМИ

ЗАНЯТТЯ ПРОВОДЯТЬ СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ СЕМЕНОВА Л.В. ТА ВИКЛАДАЧ ЛАТУНОВА Н.В.

 

 

У сучасному світі покращення та підтримання необхідного рівня володіння англійською мовою стає нашою головною задачею. Для досягнення цієї мети кафедра іноземних мов протягом останніх років проводить курси з підвищення рівня володіння англійською мовою для співробітників НФаУ з метою їх підготувки до складання міжнародних іспитів на рівень В2. Одже, 2 лютого 2018 року на кафедрі іноземних мов відбувся перший етап іспиту для слухачів першої групи співробітників НПП НФаУ. Іспит було створено відповідно до міжнародних стандартів CEFR. Цей захiд вiдвiдало 14 спiвробiтникiв НФаУ, якi навчалися в першiй группi. Згідно результатів вищезазначеного іспиту, слухачі отримали внутрішні сертифікати НФаУ. Другий етап іспиту, з видачею міжнародних сертифікатів, відбудеться наприкінці травня 2018 року. 

Кафедра іноземних мов постійно співпрацює з носіями англійської мови та залучає їх до проведення спікін клабів для курсів НПП та курсів для студентів. Сьогодні з нами працюють такі носії мови : як Данієл, Кельвін, Темпл, Мерсі, Давід. Відповідальна особа старший викладач Коляда К.В.

 

Курси англійської мови закінчилися. Студенти Національного фармацевтичного університету відвідували курси англійської мови протягом 4 місяців. Зі студентами працювали викладач кафедри іноземних мов Латунова Н.В. та носій англійської мови з Нігерії Кельвін. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email