ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17.04.2019 на базі кафедри іноземних мов Національного фармацевтичного університету (м. Харків) відбудеться всеукраїнська науково –практична конференція «Інноваційні технології навчання іноземній мові здобувачів вищої освіти у немовних вищих навчальних закладах».


Мета конференції: обмін досвідом викладання іноземних мов у ВНЗ у сучасному, освітньому, психологичному та культурному просторі.


Напрями роботи конференції: 

прогресивні педагогічні технології у викладанні англійської мови з огляду на необхідність досягнення здобувачами вищої освіти рівня володіння В2- С1.;

новітні методики викладання мовних дисциплін у вищій школі;

дистанційне навчання іноземній мові;

проблеми створення нового покоління стандартів при вивченні

гуманітарних дисциплін;

оцінка та моніторинг якості навчання іноземній мові у немовних ВНЗ;

якість освіти, ринок праці та конкуренція ВНЗ;

якість професійної мовної компетентності студентів;

забезпечення якості вищої освіти.

Робочі мови конференції: англійська, українська, російська, німецька, французька.

 ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 19 ЛЮТОГО 2019 РОКУ В КОМП'ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, СЕМЕНОВА Л.В. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ   15 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У УСНІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ.


ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 14 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В КОМП’ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК ЧЕМОДАНОВА М.Ф. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ   10 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У УСНІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 7 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В АУДИТОРИИ 14 ТА КОМП’ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК ЧЕМОДАНОВА М.Ф. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ БІЛЬШ НІЖ   30 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПИСЬМОВІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email