НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2019 – 2020 

03.03.2020 на кафедрі іноземних мов НФаУ було проведено І тур олімпіади з англійської мови серед студентів 1-3 курсів. В олімпіаді брали участь 11 здобувачів вищої освіти.

Участь у науково-практичній конференції  НФаУ!
Науково-практична конференція з міжнародною участю «Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку», присвячена 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України (19-20 вересня 2019 р.)

Учасники конференції : завідувач кафедри, д.п.н  – Буданова Л.Г.;

доцент Плотнікова Н.В.; старші викладачи: Семенова Л.В. , Журкіна С.В.,  Коляда І.В

 

 

 

НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2018 – 2019 

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

17.04.2019 на базі кафедри іноземних мов Національного фармацевтичного університету (м. Харків) відбудеться всеукраїнська науково –практична конференція «Інноваційні технології навчання іноземній мові здобувачів вищої освіти у немовних вищих навчальних закладах».


Мета конференції: обмін досвідом викладання іноземних мов у ВНЗ у сучасному, освітньому, психологичному та культурному просторі.


Напрями роботи конференції: 

прогресивні педагогічні технології у викладанні англійської мови з огляду на необхідність досягнення здобувачами вищої освіти рівня володіння В2- С1.;

новітні методики викладання мовних дисциплін у вищій школі;

дистанційне навчання іноземній мові;

проблеми створення нового покоління стандартів при вивченні

гуманітарних дисциплін;

оцінка та моніторинг якості навчання іноземній мові у немовних ВНЗ;

якість освіти, ринок праці та конкуренція ВНЗ;

якість професійної мовної компетентності студентів;

забезпечення якості вищої освіти.

Робочі мови конференції: англійська, українська, російська, німецька, французька.

Викладач Латунова Н. В. підготувала студенток спеціальності “Фармація” ІІІ курсу, І групи Кисильову Катерину з доповіддю на “Пленарне засідання”, яка отримала “Диплом І ступеня” та Боротюк Єлізавету на “Постерне засідання”, яка отримала “Грамота” за активну участь у XXVI Міжнародній науково – практичній конференції молодих учених та студентів “Topical issues of new Medicines development” яка відбулася 10 квітня 2019 року. 

Доцент Чемоданова М. Ф. підготувала студенток спеціальності “Фармація” ІІ курсу, 5 групи  Кім Меггі,  Дарью Белуху та Анну Гуцул з доповідями на “Постерне засідання”. Кім Меггі та Дарья Белуха отримали “Диплом ІІІ ступеня” та Анна Гуцул отримала “Грамота”. Студенти прийняли  активну участь у XXVI Міжнародній науково – практичній конференції молодих учених та студентів “Topical issues of new Medicines development” яка відбулася 10 квітня 2019 року. 

11 березня 2019 відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності “Переклад”. 

Студент: Реус Артур Володимирович, група Ф12, курс 3. прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Переклад  наукової роботи яка має назву  “Основні проблеми перекладу хімічних та номенклатурних назв та їх вирішення. Хімічна та фармацевтична номенклатура” був здійснен під керівництвом наукового керівника кандидата філологічних наук, доцента Чемоданової Марини Федорівни.

«11.03.2019 Переклад »

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 19 ЛЮТОГО 2019 РОКУ В КОМП'ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. СТАРШИЙ ВИКЛАДАЧ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, СЕМЕНОВА Л.В. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ   15 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У УСНІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ.


Переможці І-го туру олімпіади з англійської мови.

І місце Аль Отті Яра Ф2\4

ІІ місце Суярко Богдана Ф3\1

ІІІ місце Любима Олександра Ф 1\1

Кафедра рекомендує до участі у ІІ турі олімпіади з англійської мови на базі Національного університету «Львівська політехніка» здобувачів вищої освіти:

1. Аль Отті Яра ( Ф2\4)

2. Суярко Богдана ( Ф3\1)


 

НАВЧАЛЬНИЙ РІК 2017 – 2018 

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 14 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В КОМП’ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК ЧЕМОДАНОВА М.Ф. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ   10 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У УСНІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ.

ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ СЕРЕДИ СТУДЕНТІВ 1 ТА 2 КУРСІВ НАВЧАННЯ БУЛА ПРОВЕДЕНА 7 ЛЮТОГО 2018 РОКУ В АУДИТОРИИ 14 ТА КОМП’ЮТЕРНОМУ КЛАСІ НА КАФЕДРІ ІНОЗЕМНИХ МОВ. ДОЦЕНТ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ, КАНДИДАТ ФІЛОЛОГІЧНИХ НАУК ЧЕМОДАНОВА М.Ф. ПРОВЕЛА ОЛІМПІАДУ ЗІ СТУДЕНТАМИ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ . УСЬОГО ПРИЙНЯЛО УЧАСТЬ У ОЛІМПИАДІ БІЛЬШ НІЖ   30 СТУДЕНТІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ФАРМАЦЕВТИЧНОГО УНИВЕРСИТЕТУ.  ОЛІМПІАДА ПРОХОДИЛА З 12.05 ПО 14.30. СТУДЕНТИ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У ПИСЬМОВІЙ ЧАСТИНІ ОЛІМПІАДИ. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email